Dolar : Alış : 8.6243 / Satış : 8.6398
Euro : Alış : 10.3072 / Satış : 10.3258

HAVA DURUMU
hava durumu

konya27°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 45 Kategoride 1303 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

24 EYLÜL ÇARŞAMBA İŞ BIRAKIYORUZ

14 Eylül 2014 - 297 kez okunmuş
Ana Sayfa » Anasayfa»24 EYLÜL ÇARŞAMBA İŞ BIRAKIYORUZ
24 EYLÜL ÇARŞAMBA İŞ BIRAKIYORUZ

Sendikamız 26 Ağustos 2014 tarihinde   Eğitim iş kolunda örgütlü tüm sendikalara mektup yazarak;  Milli Eğitim Bakanlığının Yönetici atama, öğretmen atama, rotasyon, TEOG  yerleştirme ,  İdeolojik kadrolaşma ve yapılanma, Eğitimin özelleştirilmesi vb konularda  ortak bir eylem yapılması çağrısında bulunmuştu.

Çağrımızda   belirtiğimiz  ortaklaştırma  talebimiz olumlu yanıtla karşılık bulmuştur. Diğer sendikalarında aynı tarihte yapacağı  bu eylemde, Eğitim-İş örgütünün  daha etkin olup, hem genel hem de yerelde inisiyatif  alarak  “24 Eylül Çarşamba günü iş bırakma ”eyleminde başarılı olması büyük önem taşımaktadır.

Eğitim-iş;  İktidarın eğitimi öğretimi düşünmeyen tek derdinin   yönetim kadrosu ve öğretmenlerinin benim düşüncemde olsun diyen kadrolaşmasına ve eğitimin yozlaşması   dayatmalarına karşı  tüm üyeleriyle birlikte karşısında olmaya devam edecektir.

Eğitimde yaşanan, eğitim çalışanlarının ortak sorunları karşısında güç birliği ve dayanışma içinde olmak önemlidir. “Karşı devrimci güçlerin yok etmek istediği ulusal, demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyetine, emeğimize, geleceğimize ve bağımsızlığımıza” sahip çıkmak için herkesi birlikte mücadele etmeye çağırıyoruz.

                                                                    

 

AFİŞLERİ  İNDİRİP OKUL PANONUZA ASABİLİRSİNİZ

afisweb

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar