Dolar : Alış : 8.0574 / Satış : 8.0719
Euro : Alış : 9.6524 / Satış : 9.6698

HAVA DURUMU
hava durumu

konya27°CRüzgarlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 45 Kategoride 1291 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BU HASTANEYİ DE YAPILANLARI DA ASLA UNUTMAYACAĞIZ

14 Nisan 2017 - 483 kez okunmuş
Ana Sayfa » Anasayfa»BU HASTANEYİ DE YAPILANLARI DA ASLA UNUTMAYACAĞIZ
BU HASTANEYİ DE YAPILANLARI DA ASLA UNUTMAYACAĞIZ

Son günlerde yerel ve ulusal basında yoğun bir şekilde Milletvekilimiz Dr.Hüsnü Bozkurt’a karşı yoğun bir linç kampanyası yürütülmektedir. Öyle sanıyoruz ki, bu kampanyanın bir sonucu ve uzantısı olarak, Sevgili Vekilimizin biricik annesinin hem tedavisini hem de bakımını yapan hastane, bu hizmetini muhtemelen üstündeki baskı nedeniyle sonlandırmış. 

Milletvekilimizin biricik annesine yapılan bu muameleyi şiddetle kınıyoruz.

Kaldı ki, Sevgili Vekilimiz, değerli annesine karşı bu hareketi yapan hastaneye uzun yıllar başhekim olarakta hizmet vermişti. Başhekimliği esnasında da hem sendikamız üyelerine hem de neredeyse bütün kamu çalışanlarına daha ekonomik koşullarda hizmet sunma imkanları da yaratmıştı. 

Biliyor ve inanıyoruz ki açık bir çağrı yapmamıza gerek kalmadan bütün üye ve dostlarımızın söz konusu hastaneye ilişkin tüketimden gelen güçlerini kullanarak tavır alacaklarından da şüphemiz yok. Bu hastaneyi de yapılanları da asla unutmayacağız. 

Milletvekilimizin annesi için Konya’da bir hastane bulamamış ya da kurumların üzerindeki baskı nedeniyle kimseyi zor durumda bırakmamak için İstanbul’da bir hastaneye götürmek zorunda kalması da bizleri üzmenin ötesinde  kahretmiştir.

Eğitim İş Konya Şubesi

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar