Dolar : Alış : 17.9362 / Satış : 17.9685
Euro : Alış : 18.3515 / Satış : 18.3845

HAVA DURUMU
hava durumu

konya

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 47 Kategoride 1374 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

EĞİTİM-İŞ KONYA ŞUBESİ BAŞKANLARINI UĞURLADI

01 Eylül 2018 - 780 kez okunmuş
Ana Sayfa » Anasayfa»EĞİTİM-İŞ KONYA ŞUBESİ BAŞKANLARINI UĞURLADI
EĞİTİM-İŞ KONYA ŞUBESİ BAŞKANLARINI UĞURLADI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önceki dönem MYK Genel sekreterimiz, Konya Şube başkanlığı da yapmış olan Şükrü Balun ve Konya Şube başkanı Özgür Genç Konya’daki mücadeleyi unutmayacaklarını söyleyerek yeni görev yerlerine gittiler. Arkadaşlarımıza yeni görev yerlerinde başarılar dileriz.

Konya’da Mücadele Etmekten Onur Duydum

Burada konuşan Özgür Genç Konya’da mücadele etmekten onur duyduğunu ifade ederek,

“Eğitim-İş’e 2005 yılında üye oldum. Konya’ya tayinimde de ilk ziyaret ettiğimi yerde Eğitim-İş Konya şubesi oldu. Nerede olursam olayım. Bu çatı altında sendikal ve emek mücadelesine devam edeceğim. Sizleri tanımak ve birlikte mücadele etmekten onur duydum. Bugüne kadar beni yalnız bırakmayan yönetim kurulundaki arkadaşlarıma ve üyelerimize ve Konya basınına teşekkür ediyorum” dedi.

 Hayatımıza Değer Katan İnsanları Konya’da Tanıdım

Şükrü Balun Konya’da hayatımıza değer katar insanları tanıdım diyerek, “Yaşamın bir anlamı ve değeri vardır. Hayatımıza değer katan insanları Konya’da tanıdım. Gerçekten Konya insan hayatına değer katan önemli bir kenttir. Burada mücadelemizi sürdürdük. Bundan sonra da gittiğimizde yerde de sendikal mücadelemizi sürdüreceğiz. Bugüne kadar bize destek veren Eğitim-İş yöneticilerine, üyelerine ve birlikte mücadele verdiğimiz arkadaşlarıma, Konya basınına ve bizleri yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Veli Demir ve Mehmet Altıntop’ta yaptıkları konuşmada; Özgür Genç’e ve Şükrü Balun’a Çağdaş eğitimi ve ülkemizin bağımsızlığını savunan Eğitim-İş çatısı altındaki mücadeleye verdikleri destek ve katkılardan dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerlerinde başarı dilediler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar